De vergader- en congreslocatie in het groen van Amsterdam Planetarium Amsterdam ligt in het groene Gaasperpark en biedt 14 zalen voor bijeenkomsten van 2 tot 250 personen. Ruimte, rust en service komen hier samen voor vergaderingen, congressen en trainingen die natuurlijk aanvoelen én goed geregeld zijn. Wat jij nodig hebt van een congres- en vergaderlocatie in Amsterdam Een bijeenkomst organiseren in Amsterdam vraagt om een locatie die klopt: goed bereikbaar, professioneel ingericht, flexibel in gebruik en prettig in sfeer. En toch is dat niet altijd vanzelfsprekend. Want hoe vaak vind je een plek waar alles samenkomt? Bij Planetarium Amsterdam combineren we praktische zaken met menselijke aandacht. Zodat jij je kunt richten op je gasten, de inhoud en het resultaat. Wat onze gasten vaak belangrijk vinden: • Goede bereikbaarheid met auto en OV - óók voor grotere groepen • Verschillende zalen voor elk type bijeenkomst - van training tot congres • Ruimte om even naar buiten te gaan - voor een wandeling of een frisse pauze • Ondersteuning op locatie - van techniek tot catering, alles staat klaar Evenement organiseren in Amsterdam? Voor je event wil je dat alles klopt. Niet alleen praktisch, maar ook qua sfeer, ontvangst en de ruimte om echt iets te laten ontstaan. Je wilt een plek waar je mensen welkom heet, niet in een standaard zaal, maar in een omgeving die meebeweegt met jouw idee. Toch blijkt dat in Amsterdam vaak lastiger dan je denkt: • Locaties zijn óf strak en onpersoonlijk, óf juist rommelig en vol ruis • Buitenruimte is zeldzaam voor aanvullende event mogelijkheden • Je hebt geen vast contactpersoon en bent zelf de hele dag aan het schakelen Bij Planetarium Amsterdam hoeft dat niet. Hier is er ruimte, letterlijk én figuurlijk. Je hebt één team dat met je meedenkt, en alle onderdelen die moeiteloos in elkaar overgaan. Zodat jij niet meer hoeft te rennen, regelen of bijsturen. Zo kun je genieten van een event dat voelt zoals het hoort. Planetarium Meeting Center Amsterdam is Green Key Goud gecertificeerd.
Navigatie auto: Loosdrechtdreef 3 Volg op de A9 de borden S113 (Weesp/ Gaasperpark). Houd rechts aan de tunnel in. Bent u in de tunnel, dan blijft u links rijden. Bij het omhoog komen uit de tunnel gaat u met de weg mee naar rechts (hier is geen verkeerslicht bij). Houd daarna direct links aan en volg de borden S113 Gaasperpark. Op het kruispunt houd u rechts aan en volgt u de weg richting Weesp. Na 150 meter gaat u rechtsaf. Ga direct weer rechtsaf. Aan het eind van de oprit slaat u linksaf en komt op het terrein van Planetarium. Volg op de A9 de borden S113 (Weesp/ Gaasperpark). Houd geheel rechts aan en volg S113 (u gaat NIET de tunnel in!). Op het kruispunt slaat u linksaf en volgt de weg naar Weesp. Na 150 meter gaat u rechtsaf (hier staat nog geen bord). Ga direct weer rechtsaf. Aan het eind van de oprit slaat u linksaf en komt op het terrein van Planetarium. Parkeren P1: halve dag €10,00, hele dag €15,00
Metro Lijn 53 stopt op de NS-Stations Amsterdam CS, Amsterdam Amstel en Diemen Zuid. De reistijd vanaf Centraal Station bedraagt 20 minuten. De buslijnen 47 en 49 stoppen ook bij het station Gaasperplas. Als je vanaf het metro- en busstation langs de achterzijde van Hotel Campanile loopt, ziet u aan uw rechterhand de witte koepel liggen. (1 minuut lopen)